Hvem er vi?

Anita Madshus

Anita Madshus

Daglig leder og gullgraver

Anita er grunnleggeren av A2media og den som legger til rette for at medarbeiderne skal lykkes. Hun er kjent for å motivere med glimt i øyet og er pådriver for at målene som blir satt blir nådd!

Ei blid jente med klare målsetninger!

+47 90 11 06 88 anita@a2media.no
Knut Rismyhr

Knut Rismyhr

Partner og gullgraver

Knut er medeier i A2media og den med lengst erfaring innen annonsesalg.

Han er kjent for å ha et stort pågangsmot og for å være en god gullgraver!

En sosial fyr med et stort smil om munnen :)

+47 90 09 52 03 knut@a2media.no
Ronny Grenberg

Ronny Grenberg

Partner og gullgraver

Ronny er medeier i A2media og har høy kompetanse på nettsalg gjennom INMA’s Internettskole og ett-årig kurs i nettsalg.
Han er kjent for å være god til å finne mulighetene, og er en kreativ gullgraver!

En blid kar med stort glimt i øyet ;)

+47 90 76 39 84 ronny@a2media.no
Henriette Brattli

Henriette Brattli

Medieselger og gullgraver

Henriette er utdannet lærer, men trives bedre med å jobbe som selger. Det er vi glad for!
Hun er kjent for sitt smittende humør og er en stor gledesspreder.

Ei sprek jente med klart fokus!

+47 97 19 87 47 henriette@a2media.no
Espen Harbosen

Espen Harbosen

Medieselger og gullgraver

Espen har jobbet i ulike bransjer, men valgte å gå over til å bli gullgraver hos oss sommeren 2016. Det er vi glad for :)

Han er en ivrig jeger, elsker snus og har et stort lass med konkurranseinstinkt.

+47 97 50 09 17 espen@a2media.no
Camilla Sparby

Camilla Sparby

Medieselger og gullgraver

Camilla er ekte «hoffer» og er ei skikkelig sprek jente. I tillegg til å være gullgraver hos oss, så er hun instruktør på Victus.

Ei jente med masse energi og et stort smil om munnen.

+47 47 70 73 38 camilla@a2media.no
Hilde Holtekjølen

Hilde Holtekjølen

Medieselger og gullgraver

Hilde kommer fra «Fæssa», et lite men trivelig tettsted nord for Flisa. Hun har lang erfaring med annonsesalg og er stadig på jakt etter nye kunder - i skikkelig gullgraverånd.

Hun er kjent for å være svært målbevisst samtidig som smilet sitter løst.

+47 90 12 70 06 hilde@a2media.no
Kine Holm

Kine Holm

Medieselger

Kine er ei blid og glad jente fra Brandval, et lite tettsted nord for Kongsvinger.

Hun er utdannet legesekretær, men ville heller jobbe med salg. Derfor er hun å finne hos oss i A2 – og det er vi veldig glad for!

+47 95 89 49 13 kine@a2media.no
Bjørnulf Lie

Bjørnulf Lie

Medieselger

Bjørnulf har jobbet som både kokk og bilselger, men trives best som annonseselger. Det er bra for A2media!

På fritiden blir det mye sang og musikk som Trubadur Bayer, og det hender han tar en trall på jobb også :)

+47 97 16 65 07 bjornulf@a2media.no